Κουπόνι Κυριακής: Με την παράδοση της Ισλόχ και ρίσκο στο 3.30

Για ακόμα μία ημέρα δεσπόζει το πρωτάθλημα Λευκορωσίας, που μας κρατάει συντροφιά στην περίοδο της πανδημίας. Το κουπόνι της Κυριακής (28/03) περιλαμβάνει δύο παιχνίδια, που ολοκληρώνουν το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής.

Ελλείψη αγώνων, μπορείτε να δείτε τον οδηγό για τα Virtual Sports.

600 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Ισλόχ – Σμολέβιτσι (16:00)

H Ισλόχ ξεκίνησε με το δεξί το πρωτάθλημα, επικρατώντας 1-0 εντός έδρας επί της Νέμαν Γκρόντνο. Σε γενικές γραμμές έδειξε θετικό πρόσωπο, αν και δυσκολεύτηκε να διασπάσει την αντίπαλη άμυνα έχει αρκετά περιθώρια βελτίωσης. Η Σμολέβιτσι έκανε την έκπληξη στην πρεμιέρα, τσίμπησε βαθμό με το ισόπαλο 1-1 στην έδρα της Ντιναμό Μπρεστ. Αποτέλεσμα που έχει ακόμα μεγαλύτερη αξία, καθώς είχε να αντιμετωπίσει την πρωταθλήτρια του 2019. Με εξαιρετική παράδοση η Ισλόχ, που ουδέποτε έχει ηττηθεί από τους φιλοξενούμενους σε ματς πρωταθλήματος και ανεξαρτήτου κατηγορίας. Ο άσος έχει σαφέστατο προβάδισμα. Δες το στo Stoiximan.

Νέμαν Γκρόντνο – Βίτεμπσκ (18:00)

Με το αριστερό μπήκε στο πρωτάθλημα η Νέμαν Γκρόντνο, ηττήθηκε (1-0) οριακά στην έδρα της Ισλόχ. Έπαιζε με παίκτη λιγότερο από το 43ο λεπτό, στη συνέχεια δέχθηκε πίεση και λύγισε στο τέλος. Αντίθετα, η Βίτεμπσκ έκανε σεφτέ με το καλημέρα στην κατηγορία και κέρδισε 1-0 την Γκοροντέγια. Προηγήθηκε με αυτογκόλ (20′), παρόλο που αγωνίστηκε με αριθμητικό μειονέκτημα για ένα ημίχρονο, κατάφερε να κρατήσει το αποτέλεσμα. Ισορροπημένο ζευγάρι, αναμένεται να κριθεί οριακά και ρισκάρουμε στην ισοπαλία. Δες το στη Bet365.

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».