Κουπόνι Παρασκευής: Με το 2.05 στο Μπουρούντι, στήριγμα η Τορπέντο

Με τον ρυθμό της πανδημίας να «τρέχει» ασταμάτητα, τα πρωταθλήματα που υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα είναι ελάχιστα.

Το κουπόνι της Παρασκευής (27/03), περιλαμβάνει παιχνίδια από το Μπουρούντι και τη Λευκορωσία. Συνολικά υπάρχουν τέσσερα παιχνίδια για σήμερα, εμείς διαλέξαμε τα δύο για να βγει το μεροκάματο.

Ελλείψη αγώνων, μπορείτε να δείτε τον οδηγό για τα Virtual Sports.

Ίντερ Σταρς – Νγκόζι Σίτι (16:00)

600 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

*Αναμέτρηση για την 27η αγωνιστική στο πρωτάθλημα του Μπουρούντι, με τις δύο ομάδες να έχουν εντελώς διαφορετική πορεία.

Η Ίντερ Σταρς προέρχεται από εντός έδρας ισοπαλία 1-1 απέναντι στη Φλαμπό ντου Σεντρ. Αποτέλεσμα που την άφησε για τρίτη σερί αναμέτρηση χωρίς νίκη στην κατηγορία, ενώ μετράει μόλις μία στα επτά τελευταία. Απολογισμός τέσσερις ισοπαλίες και δύο ήττες, σε όλες απέτυχε να κρατήσει το μηδέν. Η Νγκόζι Σίτι δείχνει σημάδια ζωής, επικράτησε 1-0 στην έδρα της Λιντιά Λιντίκ. Δεύτερο διαδοχικό τρίποντο στη μάχη για την αποφυγή του υποβιβασμού, απέχει στο -9 από τη 13η θέση. Σε κάκιστο φεγγάρι οι γηπεδούχοι, που αμυντικά δεν εμπνέουν την παραμικρή εμπιστοσύνη. Καίγονται για θετικό αποτέλεσμα οι φιλοξενούμενοι, με το γκολ/γκολ να μοιάζει ιδανική επιλογή. Δες το στo Stoiximan.

Λόγω της πανδημίας και της μειωμένης αγωνιστικής δραστηριότητας, στο Sportbet έχουμε ετοιμάσει ένα ωραιότατο αφιέρωμα. Στο παρακάτω link, μπορείτε να διαβάσετε ταινίες αναφορικά με τον τζόγο.

Τορπέντο Ζοντίνο – Μπελσίνα (17:00)

*Αναμέτρηση για τη 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Λευκορωσίας.

Θετική η παρουσία της Τορπέντο Ζοντίνο στην πρεμιέρα, με το εκτός έδρας 1-0 κόντρα στη Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ. Άντεξε στην πίεση των φιλοξενούμενων, βρήκε τη λύση στις καθυστερήσεις και ήταν ένα από τα μη αναμενόμενα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής. Η Μπελσίνα ηττήθηκε εντός έδρας με σκορ 3-1 από τη Μινσκ, σε παιχνίδι που προηγήθηκε στο 7ο λεπτό. Στη συνέχεια ήταν κατώτερη του αναμενόμενου, δεχόμενη τρία τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο. Με ψυχολογία η Τορπέντο μετά το τρίποντο στην πρεμιέρα, έχει τον πρώτο λόγο στο παιχνίδι της Παρασκευής. Επιλογή ο άσος, που μπορεί να αποτελέσει ένα καλό στήριγμα. Δες το στη Bet365.

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».