Σκαρής: Δύο στοιχήματα σε ένα άρθρο!!!

Γεια χαρά σε όλους. Χθες όσο και αν έβλεπα τον άσσο της Γιουβέντους δεν τόλμησα να σας το προτείνω, αλλά αυτό το αποτέλεσμα με έκανε να σας δώσω σήμερα 4 αγώνες παρολί, αλλά και με ζητούμενα από ειδικά στοιχήματα. Για πάμε να τα δούμε σιγά σιγά και θα καταλάβετε.

Παναθηναϊκός – Πάοκ (19:00): Πρώτο ματς για τα ημιτελικά του κυπέλλου Ελλάδος με τις δυο ομάδες να θέλουν σαν τρελές την συμμετοχή και την κατάκτηση του τροπαίου, αφού δεν τους έχουν μείνει κάτι άλλο για φέτος. Θεωρώ πως το παιχνίδι της Κυριακής στην Τούμπα που προηγήθηκε θα επηρεάσει το ματς. Στα μάτια μου ο Πάοκ έχει καλύτερο υλικό και σε γενικές γραμμές είναι καλύτερη ομάδα, αλλά αντιμετωπίζει το αιώνιο πρόβλημά του που δεν μπορέσει να το λύσει εδώ και χρόνια. Η Αθήνα! Όπως και να έχει δεν μπορώ να προτείνω τίποτε άλλο από το χ2 σε απόδοση 2,02 στην Stoiximan. Επίσης, για μεγαλύτερη απόδοση και σε ζητούμενα θα επιλέξω να σκοράρει έστω ένα γκολ στο 2ο ημίχρονο ο Πάοκ σε απόδοση 2,70 στην Goalbet.

Ντόρτμουντ – Μονακό (19:45): Ο αγώνας μετατέθηκε για σήμερα, εξαιτίας ενός γεγονός που όλοι δυστυχώς γνωρίζουμε. Οι δυο ομάδες είναι εντυπωσιακές και περισσότερο φυσικά η Μονακό του Ζαρντίμ. Από την άλλη η Ντόρτμουντ είναι η γνωστή ομάδα που ζει κάτω από την σκιά της Μπάγερν στην Γερμανία και για ακόμη μια φορά θα μείνει χωρίς τίτλο, εκτός και αν πάρει το Champions League, πράγμα πάρα πολύ δύσκολο. Οι δυο ομάδες πιστεύω θα είναι αρκετά προσεκτικές παρά το επιθετικό ποδόσφαιρο που συνηθίσουν να παίζουν. Έτσι θα πάω στα 2-3 γκολ σε απόδοση 2,30 στην GoalbetΑπό ειδικά στοιχήματα εξαιρετικό είναι να φτάσει πρώτη στα 5 κόρνερ η Μονακό σε απόδοση 4,00 στην Stoiximanαφού λογικά θα μείνει πίσω στο σκορ και η Ντόρτμουντ θα δώσει χώρους και κατοχή στην φιλοξενούμενη ομάδα.

Ατλέτικο Μαδρίτης – Λέστερ (21:45): Για ακόμη μια χρονιά η ομάδα της Μαδρίτης φτάνει μακριά στην Ευρώπη και η κλήρωση την κάνει να ονειρεύεται ακόμη μεγαλύτερη διάκριση. Οι Άγγλοι είναι φιλόδοξοι, απέκλεισαν την Σεβίλλη, αλλά το παραμύθι κάπου εδώ θα τελειώσει πιστεύω. Οι Μαδριλένοι είναι πιο έμπειροι και θα περάσουν. Στο συγκεκριμένο ματς θα πάω στα πολλά γκολ, που μπορεί να μας βοηθήσει και η τρελή Λέστερ σε αυτό. Οπότε over 2.5 σε απόδοση 1,80 στην GoalbetΣτα ειδικά θα πάω στο over 4.5 κάρτες σε απόδοση 2,15 στην Stoiximanαφού και οι δυο ομάδες έχουν καλά παιδιά στην άμυνα.

Μπάγερν – Ρεάλ Μαδρίτης (21:45): Οι Γερμανοί αποδεικνύουν συνεχώς πως είναι η πιο πληρέστερη ομάδα της Ευρώπης και η ψυχολογία τους είναι στα ύψη μετά και από το 4-1 επί της Ντόρτμουντ. Από την άλλη η Ρεάλ είναι ομάδα που παίζει όσο χρειάζεται για να πάρει το πρωτάθλημα στην χώρα της, αλλά σήμερα πρέπει να δώσει το 100% για να παραμείνει στο κόλπο της πρόκρισης. Το ματς θα είναι η χαρά του τηλεθεατή και θα ψάξω και εδώ τα 2-3 τέρματα σε απόδοση 2,10 στην Goalbetαφού η Ρεάλ του Ζιντάν ξέρει και να αμύνεται. Στα ειδικά θα παίξω ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ το 1ο, αφού αναμένω τους Γερμανούς να μπαίνουν δυνατά στο ματς και ίσως το δεύτερο ημίχρονο να έχει πολλές σκοπιμότητες. 3,10 λοιπόν στην Stoiximan.

Συνοπτικά..

600 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

19:00 Παναθηναϊκός – Πάοκ : χ2 (2,02 Stoiximan ) / γκολ Πάοκ στο 2ο ημίχρονο (2,70 Goalbet ).

19:45 Ντόρτμουντ – Μονακό : 2-3 γκολ (2,30 Goalbet) / πρώτη στα 5 κόρνερ Μονακό (4,00 Stoiximan)

21:45 Ατλέτικο – Λέστερ : over 2.5 (1.80 Goalbet) / over 4.5 κάρτες (2,15 Stoiximan)

21:45 Μπάγερν – Ρεάλ : 2-3 γκολ (2,10 Goalbet)/ περισσότερα γκολ στο 1ο ημίχρονο (3,10 Stoiximan).