To Τσάμπιονς Λιγκ, όπως θα ήθελες να είναι, με Super Derby προσφορά*!

Ολοκληρώνονται το ερχόμενο διήμερο τα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ, με τις ομάδες που θα προκριθούν στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης να γίνονται γνωστές και η Novibet μας έχει ετοιμάσει ένα πολύ ελκυστικό προϊόν. Με το… ενάμιση πόδι στην τελική φάση του θεσμού βρίσκεται ο Ολυμπιακός, ο οποίος απόψε (22:00) θέλει στο Κράσνονταρ να εξασφαλίσει και τυπικά τη συμμετοχή του στους ομίλους.

Άλμα πρόκρισης έκαναν οι «ερυθρόλευκοι» στο πρώτο, εντός έδρας, παιχνίδι στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης», επικρατώντας των Ρώσων με 4-0. Ο Γκερέρο άνοιξε το σκορ στο 30’, για να ακολουθήσουν στο 78’ και το 85’ τα δύο γκολ του Ραντζέλοβιτς. Το… κερασάκι στην τούρτα μπήκε από τον Ποντένσε στο 89ο λεπτό του αγώνα.

Το πρώτο του παιχνίδι στη νέα Superleague έδωσε ο Ολυμπιακός το βράδυ του Σαββάτου (24/8). Επικράτησε εντός έδρας του Αστέρα Τρίπολης με 1-0 χάρη στο εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ελ Αραμπί στο 7ο λεπτό. Ο Πέδρο Μαρτίνς δεν αντιμετωπίζει κάποιο νεότερο πρόβλημα ενόψει του επαναληπτικού και θεωρείται αρκετά πιθανό να παρατάξει την ίδια ενδεκάδα με τον αγώνα του Φαλήρου.

Ενισχυμένες αποδόσεις στο Τσάμπιονς Λιγκ:

• Να σημειωθούν Over 2,5 γκολ σε όλα τα ματς (27/8)
  • Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες σε όλα τα ματς (27/8)

Ένα θαύμα ψάχνει η Κράσνονταρ, που στην παρθενική συμμετοχή της στο Τσάμπιονς Λιγκ καλείται να κάνει την ανατροπή του… αιώνα. Η ομάδα που απέκλεισε την Πόρτο στον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ είναι με τέσσερα γκολ στην «πλάτη» και υποχρεωμένη να επιτεθεί από το ξεκίνημα.

600 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Η πρωτοπόρος του ρωσικού πρωταθλήματος παραχώρησε το Σάββατο την εντός έδρας ισοπαλία στη Λοκομοτίβ Μόσχας, με σκορ 1-1. Η αντίπαλος του Ολυμπιακού βρέθηκε πίσω στο σκορ από το 5ο λεπτό, με τον Σουλεϊμάνοφ να ισοφαρίζει στο 42’.