Σκαρής: Κέρδος από τα… αστέρια!!!

Χριστός ανέστη από εμένα. Έχουμε να τα πούμε από την Μεγάλη Παρασκευή που πληρωθήκαμε επί 8 φορές τα λεφτά μας με 4 ματσάκια από Αγγλία. Σήμερα έχουμε Champions League και πάμε με δυάδα από αυτούς τους δύο αγώνες. Για πάμε να τα δούμε…

Λέστερ – Ατλέτικο Μαδρίτης (21:45): Οι Ισπανοί θα μπορούσαν να είχαν πάει για τουρισμό στην Αγγλία, αφού άνετα θα μπορούσαν να είχαν επικρατήσει με ένα 3-0 το πρώτο ματς. Ήταν πολύ καλύτεροι, αλλά έμειναν στο ρευστό 1-0. Οι Άγγλοι έπαιξαν για να χάσουν με όσα το δυνατόν λιγότερα γκολ και λογικά θα μπορούν να είναι ευχαριστημένοι. Στο συγκεκριμένο ματς, επειδή η Λέστερ θα πρέπει να επιτεθεί κάποια στιγμή και θα αφήσει χώρους, θα πάω στο διπλό σε απόδοση 2,10 στην Stoiximanαφού οι Ισπανοί έτσι κι αλλιώς είναι καλύτερη ομάδα.

25 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάγερν (21:45): Στο πρώτο ματς είδαμε δύο διαφορετικά ημίχρονα. Στο πρώτο οι Γερμανοί θα μπορούσαν να είναι μπροστά στο σκορ με 3-0, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο η Ρεάλ θα μπορούσε να είχε σκοτώσει την Μπάγερν και να την είχε αποκλείσει από τώρα. Σαφώς και έχει τεράστιο προβάδισμα η Ρεάλ, αλλά η Μπάγερν είναι εξίσου μεγαθήριο και δεν θα πέσει αμαχητί. Για μένα το ματς μπορεί να πάει παντού στοιχηματικά. Το μόνο σίγουρο είναι πως θα έχει ρυθμό, οπότε θα επιλέξω τα πολλά κόρνερ. Over 10 κόρνερ σε απόδοση 1,90 στην Stoiximan λοιπόν.

Καλή τύχη και ελπίζω να 4πλασιάσουμε και σήμερα τα λεφτάκια μας.