Προκριματικά Euro στην bet365 με 120+ στοιχήματα

Τα προκριματικά Euro μονοπωλούν το στοιχηματικό ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι 10 Οκτωβρίου και η bet365 μας παρουσιάζει τα τρία πιο σημαντικά παιχνίδια της ημέρας:

Δυνατή Κροατία

Κροατία και Ουγγαρία διασταυρώνουν τα «ξίφη» τους στην έδρα της πρώτης, για τα προκριματικά του Euro 2020.

Η Κροατία με τρεις νίκες, μία ισοπαλία και μία ήττα μέχρι στιγμής στον όμιλο, βρίσκεται στην 1η θέση κι έχει βάλει γερές βάσεις, με φόντο την πρόκριση. Οι οικοδεσπότες, προέρχονται από την εκτός έδρας ισοπαλία (1-1) με το Αζερμπαϊτζάν, με το ενδεχόμενο να εμφανιστεί στο ημίχρονο απόψε το συγκεκριμένο σκορ να προσφέρεται σε απόδοση 9.00.

Tο ενδεχόμενο να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.00.

Στα 4/5 πιο πρόσφατα παιχνίδια τους σκόραραν κάτω από 2.5 γκολ, με το ενδεχόμενο να διευρύνουν ακόμη περισσότερο τη συγκεκριμένη επίδοση να προσφέρεται σε απόδοση 1.44.

Το ενδεχόμενο να είναι ισόπαλο το ημίχρονο, αλλά να επικρατήσει η Κροατία στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 3.75.

Η Ουγγαρία από την άλλη προέρχεται από δύο διαδοχικές ήττες και προσφέρεται στο 9.50 για να επιστρέψει στις νίκες.

Οι φιλοξενούμενοι, την τελευταία αγωνιστική γνώρισαν εντός έδρας ήττα με 2-1 από τη Σλοβακία, με το ενδεχόμενο να εμφανιστεί απόψε υπέρ τους το συγκεκριμένο σκορ να προσφέρεται σε απόδοση 23.00.

Ξεκάθαρο το φαβορί

Βέλγιο και Σαν Μαρίνο «κοντράρονται» έχοντας κοινό στόχο, για τα προκριματικά του Euro 2020.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει πρώτο το Βέλγιο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.015.

Από έξι διαδοχικές νίκες προέρχεται το Βέλγιο και προσφέρεται σε απόδοση 1.002 για να πανηγυρίσει μία ακόμη σήμερα.

Οι γηπεδούχοι, στο πιο πρόσφατο παιχνίδι τους, επικράτησαν με 4-0 της Σκωτίας.

Να είναι οι μόνοι που θα βρουν δίχτυα απόψε προσφέρεται σε απόδοση 1.18.

25 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο της συγκεκριμένης αναμέτρησης προσφέρεται σε απόδοση 2.87.

Το Σαν Μαρίνο στον αντίποδα, μετράει έξι διαδοχικές ήττες και δεν έχει ελπίδες πρόκρισης στο Eurο, ωστόσο απόψε θα «παλέψει» για μία νίκη γοήτρου απέναντι στο Βέλγιο, με την επικράτηση του να προσφέρεται σε απόδοση 101.00.

Οι φιλοξενούμενοι, προέρχονται από την εντός έδρας με 4-0 από την Κύπρο.

Θα καταφέρουν να αιφνιδιάσουν το Βέλγιο, ανοίγοντας πρώτοι το σκορ, ενδεχόμενο που προσφέρεται σε απόδοση 21.00;

Μονομαχία με φόντο την πρόκριση

Η Ολλανδία υποδέχεται τη Βόρειο Ιρλανδία στο πλαίσιο των προκριματικών του Euro 2020.

Το ενδεχόμενο να λήξει ισόπαλο το ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.75.

Με απολογισμό τρεις νίκες και μία ήττα κι ένα παιχνίδι λιγότερο, η Ολλανδία φιγουράρει στην 3η θέση του ομίλου της και θέλει τους τρεις βαθμούς σήμερα (1.20), για να παραμείνει «ζωντανή» στη μάχη της πρόκρισης στο Euro 2020.

Οι γηπεδούχοι, την τελευταία αγωνιστική κέρδισαν εκτός έδρας με 4-0 την Εσθονία, με το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ με 1-0 στο ημίχρονο απόψε να προσφέρεται σε απόδοση 3.00.

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.00.

Η Βόρειος Ιρλανδία από την άλλη προέρχεται από την ήττα με 2-0 στην έδρα της από τη Γερμανία.

Οι φιλοξενούμενοι, βρίσκονται μαζί με τη Γερμανία στην κορυφή με 12 πόντους και δίνουν τη δική τους μάχη για την πρόκριση, με μία ακόμη επικράτηση απόψε να προσφέρεται σε απόδοση 19.00.

Θα καταφέρουν να κρατήσουν ανέπαφη την εστία τους σήμερα; Το ενδεχόμενο να είναι οι μόνοι που θα βρουν δίχτυα προσφέρεται σε απόδοση 29.00

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».