ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 Stadio Apóstolos Nikolaidis Προβολή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ
20:00 Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis Προβολή
ΠΑΟΚ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
ΤΟΤΕΝΑΜ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
ΛΟΥΤΟΝ
18:00 Kenilworth Road Stadium Προβολή
ΦΟΥΛΑΜ
ΜΠΡΑΙΤΟΝ
18:00 The American Express Community Stadium Προβολή
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
18:00 LNER Community Stadium Προβολή
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
ΓΡΑΝΑΔΑ
20:00 Estadio Nuevo Los Cármenes Προβολή
ΘΕΛΤΑ
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
20:00 Estadio Iberoamericano 2010 Προβολή
ΑΛΜΕΡΙΑ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 Estadio de la Cerámica Προβολή
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΚΑΝΤΙΘ
20:00 Estadio Nuevo Mirandilla Προβολή
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΜΠΕΤΙΣ
20:00 Estadio Benito Villamarín Προβολή
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20:00 Estadi Olímpic Lluís Companys Προβολή
ΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20:00 Estadio Civitas Metropolitano Προβολή
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
13:30 MAPEI Stadium - Città del Tricolore Προβολή
ΚΑΛΙΑΡΙ
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
16:00 Global Energy Stadium Προβολή
ΕΜΠΟΛΙ
ΙΝΤΕΡ
19:00 Stadio Giuseppe Meazza Προβολή
ΛΑΤΣΙΟ
ΤΟΥΛΟΥΖ
22:00 Stadium de Toulouse (Toulouse) Προβολή
ΜΠΡΕΣΤ
ΡΕΜΣ
22:00 Stade Auguste-Delaune II Προβολή
ΡΕΝ
ΛΟΡΙΑΝ
22:00 Stade Yves Allainmat - Le Moustoir Προβολή
ΚΛΕΡΜΟΝ
ΛΥΩΝ
22:00 Parc Olympique Lyonnais Προβολή
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
ΛΑΝΣ
22:00 Stade Bollaert-Delelis Προβολή
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
ΜΕΤΣ
22:00 Stade Saint-Symphorien Προβολή
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
ΧΕΡΑΚΛΕΣ ΑΛΜΕΡΟ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
15:30 Sparta-Stadion Het Kasteel Προβολή
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ
ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝ-ΖΙΛΟΥΑΖ
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
17:00 Global Energy Stadium Προβολή
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
ΣΑΝΤΟΣ
17:00 Estádio Urbano Caldeira Προβολή
ΜΠΡΟΥΣΚΕ
ΟΠΕΡΑΡΙΟ
22:00 Estádio Germano Krüger Προβολή
ΣΕΑΡΑ
ΜΙΡΑΣΟΛ
22:00 Estádio José Maria de Campos Maia Προβολή
ITOYANO
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ
21:00 Estadio Claudio Chiqui Tapia Προβολή
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
ΠΛΑΤΕΝΣΕ
21:30 Estadio Ciudad de Vicente López Προβολή
ΙΝΤΕΠΕΤΙΕΝΤΕ
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
23:45 Estadio Florencio Solá Προβολή
ΟΥΡΑΚΑΝ
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
23:45 Estadio Mario Alberto Kempes Προβολή
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
03:00 Estadio Ciudad de los Deportes Προβολή
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
ΚΛΑΓΚΕΝΦΟΥΡΤ
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
13:30 Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego Προβολή
ΡΑΚΟΦ
ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
16:00 Stadion przy Drodze Dębińskiej Προβολή
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
ΒΙΝΤΖΕΒ ΛΟΝΤΖ
18:30 Stadion Miejski Widzewa Łódź Προβολή
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
16:00 AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Προβολή
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
ΤΣΕΣΚΕ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ
18:00 Fotbalový stadion Střelecký ostrov Προβολή
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
Προγνωστικα
19 Μαΐου, 2024
19 Μαΐου, 2024
19 Μαΐου, 2024
19 Μαΐου, 2024
18 Μαΐου, 2024
18 Μαΐου, 2024
-
12 Μαΐου, 2024
Διασκέδαση ...
Read More »
-
12 Μαΐου, 2024
-
10 Μαΐου, 2024
-
10 Μαΐου, 2024
-
10 Μαΐου, 2024
-
-
17 Μαΐου, 2024
-
15 Μαΐου, 2024
-
15 Μαΐου, 2024
-
14 Μαΐου, 2024
-
16 Φεβρουαρίου, 2022
-
12 Ιουλίου, 2021
-
30 Απριλίου, 2020
-
20 Απριλίου, 2020
-
14 Απριλίου, 2020