Κουπόνι Παρασκευής: Με το 1.95 της Ντιναμό Μινσκ και τα γκολ στη Λευκορωσία

Πιο αυξημένη η δραστηριότητα στο κουπόνι της Παρασκευής (24/04), με την 6η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Λευκορωσίας. Ταυτόχρονα διεξάγονται αναμετρήσεις και στη Reserve League της χώρας.

Ελλείψη αγώνων, μπορείτε να δείτε τον οδηγό για τα Virtual Sports.

Γκοροντέγια Β’ – Μπάτε Μπορίσοφ Β’ (13:00)

Σε τραγική κατάσταση η Γκοροντέγια Β’, προέρχεται από ήττα 3-1 στην έδρα της Ενερτζέτικ Μινσκ Β’. Παραμένει χωρίς νίκη στο φετινό πρωτάθλημα, μετά από πέντε αγωνιστικές έχει απολογισμό: μία ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Η Μπάτε Μπορίσοφ Β’ συνέχισε τις κάκιστες εμφανίσεις, ηττήθηκε 2-0 εντός έδρας από την Τορπέντο Ζοντίνο. Απογοητευτική για ακόμα μία φορά, αγνοεί το τρίποντο σε πέντε φετινές υποχρεώσεις. Αμφότερες βρίσκονται στην τελευταία θέση, με μόλις ένα βαθμό συγκομιδή και χρειάζονται επειγόντως θετικό αποτέλεσμα. Ασταθείς ανασταλτικά και με άμυνες, που θυμίζουν παιδική χαρά και δύσκολα θα μείνει το σκορ χαμηλά. Επιλογή το συνδυαστικό Goal/Goal+Over 2.5 σε αποδεκτή απόδοση. Δες το στo Stoiximan.

600 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Σμολέβιτσι – Ντιναμό Μινσκ (18:00)

Η Σμολέβιτσι απέσπασε ισοπαλία 1-1 από την Μπελσίνα εκτός έδρας. Ικανοποιητικό το αποτέλεσμα, καθώς ισοφάρισε στο 90ο λεπτό με πέναλτι και έσωσε τον βαθμό. Παραμένει χωρίς νίκη μετά από πέντε αγωνιστικές, όλες ολοκληρώθηκαν με Under 2.5 γκολ. Η Ντιναμό Μινσκ επέστρεψε στις επιτυχίες, με το εντός έδρας 2-0 επί της Νέμαν Γκρόντνο σε παιχνίδι, που σκόραρε δις στο δεύτερο ημίχρονο. Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία αποτελεί ο Γκουρένκο, με τον Κουτσούκ να είναι ο αντικαταστάτης. Aνώτεροι ποιοτικά οι φιλοξενούμενοι, που ταυτόχρονα διατηρούν θετικότατη παράδοση με τέσσερις νίκες απέναντι στους γηπεδούχους. Σε πρώτο πλάνο το διπλό σε fair επίπεδα. Δες το στη Novibet

Νέμαν Γκρόντνο – Ενερτζέτικ Μινσκ (20:00)

Η Νέμαν Γκρόντνο ηττήθηκε 2-0 στην πρωτεύουσα από την Ντιναμό Μινσκ, σε ματς που κρίθηκε οριακά. Έπαιξε μαζικά άμυνα, επιθετικά δημιούργησε ελάχιστες φάσεις και λύγισε στο τελευταίο 20λεπτο. Δεύτερη σερί ήττα για την Ενερτζέτικ Μινσκ, με το εντός έδρας 1-0 από την Γκοροντέγια. Έντονος προβληματισμός για το αποτέλεσμα, καθώς είχε ευκαιρίες να σκοράρει και δεν είχε την απαιτούμενη συγκέντρωση. Αμφίρροπη αναμέτρηση με τις δύο ομάδες να προέρχονται από αρνητικά αποτελέσματα. Αναμένεται μάχη με έπαθλο το τρίποντο, το γκολ/γκολ κρίνεται δελεαστικό και αξίζει το ρίσκο. Δες το στη Bet365.

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».