Κουπόνι Τετάρτης: Φαβορί με combo σε αποδόσεις άνω του διπλασιασμού

Μετρημένες στο δάχτυλο του ενός χεριού οι επιλογές στο κουπόνι της Τετάρτης (22/04). Το πρόγραμμα περιλαμβάνει μία αναμέτρηση από την 3η αγωνιστική στο Τατζικιστάν, ενώ διεξάγονται δύο ματς για τα πλέι οφ στη Νικαράγουα.

Ελλείψη αγώνων, μπορείτε να δείτε τον οδηγό για τα Virtual Sports.

Κούκτος – Χουτζάντ (16:00)

Η Κούκτος επικράτησε 3-0 στην έδρα της Ισταραβσάν, πρώτη νίκη στη σεζόν και σε δύο φετινές υποχρεώσεις. Σκόραρε όλα τα γκολ από το 79′ και έπειτα, ενώ έπαιζε με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 18ο λεπτό. Η Χουτζάντ ηττήθηκε 3-2 εντός έδρας από την ανώτερη ποιοτικά Χατλόν. Προσπάθησε αρκετά και έδειξε μαχητικότητα, τα δύο γκολ που δέχθηκε στο πρώτο ημίχρονο αποδείχθηκαν καθοριστικά. Ζευγάρι με φαβορί και τους φιλοξενούμενους να έχουν το πάνω χέρι. Οι γηπεδούχοι απλά μπορούν να συνεισφέρουν στο σκοράρισμα, πάμε με το combo 2+Over 2.5 γκολ. Δες το στη Novibet

25 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Ντιριάνχεν – Γιουβέντους Μανάγουα (02:00)
*Κεκλεισμένων των θυρών

Η Ντιριάνχεν τερμάτισε 3η στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. Απώλεσε στις λεπτομέρειες και στην ισοβαθμία τη δεύτερη προνομιούχο θέση, που εξασφάλιζε απευθείας τη συμμετοχή στα ημιτελικά του πρωταθλήματος. Η Γιουβέντους Μανάγουα ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις στην 6η θέση, εκπληρώνοντας τον στόχο την εισόδου στα πλέι οφ. Ομάδα με αρκετά σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή της, στο σημερινό παιχνίδι έχει εξαιρετικά δύσκολο έργο. Η Ντιριάνχεν υπερέχει σε όλους τους τομείς, αναμένεται να πάρει τη νίκη και δίχως να ξεφύγει το σκορ σε υψηλά επίπεδα. Ποντάρισμα στο συνδυαστικό 1+Under 3.5 γκολ. Δες το στo Stoiximan.

Γουόλτερ Φερρέτι – Χαλάπα (04:00)

Στην 4η θέση της βαθμολογίας τερμάτισε η Γουόλτερ Φερρέτι στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος. Ομάδα με αρκετή ποιότητα μεσοεπιθετικά, πέτυχε 31 τέρματα σε 18 αγωνιστικές και είχε τη δεύτερη καλύτερη επίθεση στην κατηγορία. Η Χαλάπα απογοήτευσε με την εικόνα της, κατέλαβε την 5η θέση και έχει μειονέκτημα έδρας στα προημιτελικά των πλέι οφ. Σε κάκιστο μομέντουμ το τελευταίο διάστημα, παραμένει χωρίς τρίποντο για πέντε (2 ισοπαλίες, 3 ήττες) αγωνιστικές. Η Γουόλτερ Φερρέτι διαθέτει ισχυρή έδρας, φέτος ηττήθηκε μόνο από τις πρωτοπόρους της βαθμολογίας. Η Χαλάπα δυσκολεύεται στο γκολ, προβάδισμα στην έδρα με το combo 1+Under 3.5 γκολ. Δες το στη Bet365.

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».