Κουπόνι Παρασκευής: Με 2.10-2.35 στη Λευκορωσία και Μπουρουντί

Μετά τη μεσοβδόμαδη αγωνιστική με το πρωτάθλημα από τη Νικαράγουα, το τριήμερο που ακολουθεί υπάρχει ελαφρά πιο αυξημένη δραστηριότητα. Από το κουπόνι της Παρασκευής (03/04) ξεχωρίζουν οι δύο αναμετρήσεις από τη λίγκα της Λευκορωσίας.

Για την για την 3η αγωνιστική διεξάγονται τα ζευγάρια, Μπελσίνα-Γκοροντέγια και Ντιναμό Μινσκ-Τορπέντο Ζοντίνο. Παράλληλα υπάρχει και μία επιλογή από το πρωτάθλημα στο Μπουρουντί.

Ελλείψη αγώνων, μπορείτε να δείτε τον οδηγό για τα Virtual Sports.

Ρουκίνζο – Μουσονγκάτι (14:30)

25 ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα

Αναμέτρηση για την 27η αγωνιστική στο Μπουρουντί. Η Ρουκίνζο προέρχεται από τρεις νίκες σε ισάριθμες υποχρεώσεις, με αποτέλεσμα να αισθάνεται πιο άνετη βαθμολογικά. Αποσπάστηκε στο +5 από την επικίνδυνη ζώνη. Η Μουσονγκάτι διεκδικεί τον φετινό τίτλο, με πιο πρόσφατη αναμέτρηση (22/03) το εντός έδρας 1-1 απέναντι στη Μεσαντζέρ Ν’Γκοζί. Βρίσκεται στη 2η θέση και στο -4 από την κορυφή, έχει ένα ματς λιγότερο και την ευκαιρία να πλησιάζει σε απόσταση βολής. Πιο ποιοτικό σύνολο οι φιλοξενούμενοι και χωρίς περιθώρια για άλλες απώλειες, χωρίς δεύτερη σκέψη ποντάρουμε στο διπλό. Δες το στo Stoiximan.

Μπελσίνα – Γκοροντέγια (17:00)

Η Μπελσίνα ηττήθηκε εκτός έδρας με σκορ 1-0 από την Τορπέντο Ζοντίνο. Λύγισε στις λεπτομέρειες με το γκολ στο 50ο λεπτό, δεύτερη ήττα σε ισάριθμες φετινές αγωνιστικές. Μετράει μόλις μία νίκη στις 17 τελευταίες αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Ανάλογη κατάσταση επικρατεί και στην Γκοροντέγια, προέρχεται από ήττα 2-0 εντός έδρας με τη Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ. Εμφανώς κατώτερη των φιλοξενούμενων, δέχθηκε δύο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο και τέθηκε νοκ άουτ. Αμφότερες έχουν ξεκινήσει με δύο ήττες στο πρωτάθλημα, χρειάζονται θετικό αποτέλεσμα για να πάρουν τα πάνω τους. Η ανάγκη για βαθμούς σε συνδυασμό με τα αμυντικά τους κενά, μας ωθεί στην επιλογή του γκολ/γκολ. Δες το στη Bet365.

Ντιναμό Μινσκ – Τορπέντο Ζοντίνο (19:00)

Απογοητευτικό το ξεκίνημα της Ντιναμό Μινσκ στη σεζόν, μετράει τέσσερις ήττες σε όλες τις διοργανώσεις. Μετά τον αποκλεισμό στο Κύπελλο, ακολούθησαν δύο στραπάτσα στο πρωτάθλημα με πιο πρόσφατη την ήττα από τη Μινκ. Το τελικό 3-2 στο ντέρμπι της πόλης, επιβεβαίωσε τα τεράστια κενά στην αμυντική λειτουργία και χρειάζεται να συνέλθει άμεσα. Ιδανική η εκκίνηση της Τορπέντο Ζοντίνο στην κατηγορία, με δύο τρίποντα σε ισάριθμα παιχνίδια. Επικράτησε 1-0 εντός έδρας κόντρα στην Μπελσίνα, χωρίς αμφιβολία θα παίξει με άλλον αέρα στη συνέχεια. Ζευγάρι αρκετά ισορροπημένο, περιμένουμε να ξυπνήσει η Ντιναμό Μινσκ και να εκμεταλλευθεί τον παράγοντα έδρα. Σε ικανοποιητικά επίπεδα ο άσος. Δες το στη Bwin.

* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις «21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».